Kontaktujte nás na 0948 216 220

Affinage

Našou filozofiou je využiť znalosti, inováciu, a technológiu na vytvorenie dokonalých, bezpečných, pokrokových a špičkových produktov, aby sme vás inšpirovali a podnietili kreativitu vo vašich salónoch.


Z pôvodných permanentých vlasových farieb, sa vlasová kozmetická značka Affinage rýchlo rozrástla o farby tón v tóne, trvalé, špecializované melírovacie mixy, zosvetľovacie prášky, šampóny, kondicionéry a radu stylingových produktov, ktoré sú vyvýjané v AFFINAGE. Výskumné a vývojové laboratória v Taliansku spoločnosti International Hair Cosmetics Ltd. UK , kde sa nachádza tím expertov vedený Dott.Nicolom Summerom aj naďalej objavuje novinky a prekračuje hranice v rastúcom priemysle poprednej vlasovej kozmetiky.

Naša jedinečná technológia je nadšene prijatá spotrebiteľmi ako aj poprednými kaderníckymi salónmi po celom svete, čím sa stala značka AFFINAGE jedna z najrýchlejšie rastúcich vo svete. Neustály rast je podnietený dvojitým cieľom inovatívnych a vysoko kvalitných výrobkoch, podporovaných kvalifikovanými školeniami a prepracovaným systémom vzdelávania. V roku 2011 sme uviedli na trh luxusnú značku ASP, ktorá sprevádza Affinage v profesionálnej vlasovej kozmetike.

Dnes, sa predávajú produkty Affinage a ASP vo viac ako 50 krajinách, centrála a školiace zariadenie sa nachádza v Anglicku, USA, a Austrálii.

AffinageUSA, California
Affinage UK, Romsey
Affinage ASP, Sydney
Alžbetina 1, 040 01 Košice - Staré Mesto
telefón: 0948 216 220, e-mail: info@naturalbeauty.sk